Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych postach, podaj swój adres e-mail:

czwartek, 3 stycznia 2013

Maciej Malenczuk, Witold Pyrkosz, Kate Winslet (PP)

Piszę notkę, bo mnie nosi. Nosi mnie, bo ktoś obiecał mi niespodziankę. Kocham niespodzianki, ale nie mogę się ich doczekać. Oprócz tego mam depresję, bo od dwóch dni moja skrzynka świeci pustkami i zaczynam się martwić, że nowy listonosz poszedł sobie na urlop. Słowem: witam w nowym roku. Roku, w którym za dziesięć listów do Europy zamiast trzydziestu zapłacę pięćdziesiąt złotych, atrakcyjnych adresów nie ubywa, a wręcz odwrotnie. Ale to nie jest blog o tym, że na świecie, a co za tym idzie (uwaga, nowość) także w Polsce, jest źle i okropnie. Cóż, jeszcze nie. Blog ma nieco inną tematykę, więc pora skończyć wylewać swoje gorzkie żale.


Podpis Macieja Maleńczuka (którego kocham i wielbię) otrzymałam z wymiany z Michałem, któremu po raz kolejny dziękuję (a jeśli dotąd tego nie zrobiłam - dziękuję po raz pierwszy).

W celu rozwinięcia myśli, a właściwie mojego miłosnego wyznania, dodam, że byłam na koncercie tego Pana jakiś czas temu i byłam oczarowana. Kto będzie miał okazję, serdecznie polecam. Nie sugerujcie się występami na sylwestrach, festiwalach czy innych telewizyjnych głupotach, idźcie bez wahania. Jego talent, charyzma i teatralność są absolutnie nie do podrobienia, leją się ze sceny litrami. Hm, no to tyle.
Oryginalny podpis Pana Witolda Pyrkosza oraz nadrukowany podpis mojej ukochanej Kate Winslet otrzymałam od mojej drogiej koleżanki Viki, której po raz kolejny bardzo dziękuję. ;)Okej, nie mogę Was wypuścić bez tego. Nie w notce z Maciejem M.


Pozdrawiam
M.J.

10 komentarzy:

 1. Gratuluję świetnych grafów :D
  nie lubię pana Maleńczuka ale za to pana Witolda i Kate Winslet uwielbiam :D
  Pozdrawiam !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wspaniałych autografów! W szczególności Macieja Maleńczuka!! Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!

  U mnie Maleńczuk wkrótce :)
  Niespodzianka nie dotrze do dzisiaj :(
  Podaj mi na e-mail adres z Warszawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Arek nie koń- wszystko zniesie, oprócz jajka i Maleńczuka.
  Ale za to gratuluję Pyrkosza i Winslet.
  ;)
  5 zł? Jak zyć?!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, akurat mi się wszystkie podobają i MAleńczuk, którego uwielbiam ;) No masz rację znaczki nieźle podrożały.. ale cóż jakoś to ścierpimy ;)
  U mnie nn
  Adam

  OdpowiedzUsuń
 6. Maleńczuk – autograf pierwsza klasa!

  "jakość to ścierpimy"
  Ehh młodzi jak łatwo Wam przychodzi akceptacja wyzysku , cen oderwanych od polskich realiów zarobkowych. Ale co się dziwię, nie musicie jeszcze żyć na własny rachunek, macie rodziców i kieszonkowe...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje nowych autografów.
  Zazdroszczę od Macieja Maleńczuka.

  U mnie nowe autografy od Dody & Maćka Musiała.
  Zapraszam do czytania oraz komentowania.
  www.Autografy-Kasjannny94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne hobby! Ja zbieram srebrne monety kolekcjonerskie ;) ale nad autografami też się własnie zastanawiałam.. mam z 30 różnych polskich artystów pozbieranych na koncertach i może warto to rozwinąć :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć!!!

  Dziękuje za odwiedziny i komentarz :) no kolekcja się powiększa :) również dodaję Twój blog do odwiedzanych i będę tu wpadał :)

  Czemu tak ciężko mieć oryginalny podpis Kate Winslet :(:(

  OdpowiedzUsuń