Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych postach, podaj swój adres e-mail:

czwartek, 15 maja 2014

Przemyslaw Bluszcz, Grzegorz Malecki

Miałam dziś dosyć trudny dzień, ale na jego koniec usłyszałam bardzo dobrą nowinę: Bryan Adams przyjeżdża do Polski (znowu)! Fantastyczny facet, na którego ostatnio mam ogólnie pojętą "fazę". Oprócz tego przeczytałam artykuł o lodach o smakach warzywnych, na które mam zamiar się wkrótce wybrać. Po pracy jadłam TAKIE cudeńka, które zasługują na miano Cudu Świata i Legalnego Narkotyku, bo lepszej rzeczy ze świecą szukać. A poza tym wszystkiego najlepszego dla wszystkich Zoś i Zosieniek. Sama jestem Zośka, to się z Wami identyfikuję, babeczki.

Wysłałam: 08.08.2012r. LOR, SASE, fotografię
Czekałam rok i 8,5 miesiąca, dostałam podpisane zdjęcie i kartkę.
Adres: Teatr Ateneum.

Chwilkę czekałam na ten podpis, ale było warto. Parę dni po tym, jak wysłałam list, spotkałam go w tramwaju, ale z wrażenia zapomniałam, jak się mówi...
Okej, widziałam go w kilku rolach, ale skradł moje serce w "Czasie Honoru". A później po raz drugi, w "Przepisie na życie". Dwie kompletnie skrajne role, a on je zagrał jak największy geniusz. I to praktycznie w tym samym czasie. Nie wiem, w której roli go wolę. Albo dobra, wiem. Ale Prawdziwi Patrioci wypędzą mnie z kraju jak się przyznam do tego, że największą przyjemność sprawiało mi oglądanie scen, w których Rappke torturował Polaków... Naprawdę, naprawdę genialne sceny!

Wysłałam: 17.03.2014r. LOR, SASE, fotografia
Czekałam 1,5 miesiąca
Adres: Teatr Narodowy

Wiecie, ile czasu ta fotka leżała w mojej szufladzie zanim ją wysłałam? Długo. BARDZO długo. Pewnie kilka lat (!). I nie wiem, dlaczego tak długo czekałam. Przecież Grzesiek jest cudowny! Owszem, jakoś bardziej pasuje mi do ról komediowych, ale ponoć w dramatach też sobie nieźle radzi. No i nie można mu odmówić urody. Pomimo tego, że to nie do końca "mój typ", to ma coś takiego w twarzy, co przyciąga czło... no dobra, kobietę. ;)

Pozdrawiam
M.J.

8 komentarzy:

 1. Gratuluje, Pan Bluszcz jest swietny :) Swietnie gral w Paradoksie i Byc jak Kazimierz Deyna!

  OdpowiedzUsuń
 2. jakoś nie darz sympatią pana Bluszcza, nie wiem dlaczego :D
  Serdecznie gratuluję :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki ;))) Od Pana Bluszcza mam podpis ( jak zarówno od wszystkich aktorów ) na plakacie z serialu paradoks. Jestem mega zadowolony ;) A mi Grzesiek pasuje do wszystkich ról. Pozdrawiam ;)!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pan bluszcz ma świetny podpis. Gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. serdecznie gratuluję wspaniałych podpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne gratulacje! No chwilkę się naczekałaś :p

  OdpowiedzUsuń