Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych postach, podaj swój adres e-mail:

niedziela, 5 stycznia 2014

Halina Kunicka, Anni-Frid Lyngstad (ABBA)

Zdarza mi się w życiu mówić prawdę, można więc wysnuć założenie, że mam w tym pewnego rodzaju wprawę. Założenie oczywiście może być - i często bywa - błędne, niech więc będzie tak i tym razem. Taki sobie buduję autorytet, wiem. Jaki autorytet, taka budowa. Ale wracając do tej prawdy - nie chce mi się, wiecie? Ani postów, ani listów. Nie chce mi się i nie mam na to czasu. Nie pilnuję terminów, kiedy mam wysłać coś via venue, nie wiem, czy coś wysłałam, kiedy to wysłałam, do kogo wysłałam. Nie chce mi się opisywać nowych zdobyczy, o ile takowe bywają. Cierpię na permanentne przemęczenie, nieogarnięcie i brak ogólnie pojętej weny. A szkoda, bo miałam w planach ciekawy projekt. Zalatuję trochę hipstersko, ale ja to robię ironicznie.

Wysłałam: 21.09.2013r. LOR, SASE, fotografia
Czekałam 3 miesiące.
Adres: prywatny (jestem wredna, nie podam, nie pytać).

Kocham "Noce i dnie". Walc Waldemara Kazaneckiego to jedna z najpiękniejszych melodii jakie kiedykolwiek dane mi było usłyszeć. Moja ukochana Agnieszka Osiecka dopisała do niej cudowny tekst a całość wyśpiewała właśnie Halina Kunicka. Tak powstało "Od nocy do nocy". Oprócz tego bardzo lubię "To były piękne dni" i "Orkiestry dęte", a więc sztampowo i standardowo. No cóż, w końcu nie całe życie muszę być inna. ;)
Podpis dotarł do mnie w Wigilię. Nie pamiętam, komu mam podziękować za adres. To była chyba "przysługa za przysługę", ale jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

Wysłałam: 14.12.2013r. LOR, SAE, IRC
Czekałam 16 dni.
Adres: 
Mono Music AB
Södra Brobänken 41
Skeppsholmen
111 49 Stockholm
Sweden/Szwecja

Nie ma na tym świecie osoby, która by o nich nie słyszała. I osobiście nie znam osoby, która nigdy nie miałaby "fazy" na ABBĘ. Moja trwa już ładnych kilka lat. ;) Nie wiem, co więcej mogłabym o nich napisać. Dostałam tylko jeden podpis, chociaż prosiłam o cztery. Może skończyły im się pre-signedy... Kocham, kocham, kocham, chociaż mam wrażenie, że moje wyznania z każdym wpisem tracą swoją moc... ale taka prawda, piszę tylko do ludzi, do których żywię jakieś uczucia. ABBA jest ikoną lat siedemdziesiątych, które może nie są dla mnie tak ważne jak 80's, ale na pewno są w czołówce. Polecam.Wszystkiego dobrego
M.J.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję, oba podpisy wspaniałe ;) Zazdroszczę szczególnie pani Haliny Kunickiej ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)
  świetne podpisy.
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację ! Zapraszam do mnie :) Dodałam cb do ulubionych liczę na rewanż.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje gratulacje! U mnie wczoraj pierwszy sukces 2014, oby nie ostatni :D ... Lajkuję na Fb :D

  OdpowiedzUsuń