Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych postach, podaj swój adres e-mail:

czwartek, 27 czerwca 2013

Grazyna Barszczewska, Anna Ilczuk

Wróciłam. Tak myślę.
Ostatni czas był dla mnie naprawdę szalony i - przyznam szczerze - blog to ostatnia rzecz, o jakiej akurat miałam czas myśleć... skutkiem czego o mj-kolekcjonuje nie myślałam w ogóle. Ale teraz już jestem, dodam nowe notki, zajrzę do Was, nadrobię zaległości.
Już od dawien dawna moja skrzynka nie widziała nowych autografów. Na szczęście (w tym akurat przypadku szczęście, w innym niekoniecznie) mam kilka zaległości do opisania.

Wysłałam: 4.05.2013r. LOR, SASE, fotografię
Czekałam 20 dni.
Adres: Teatr Ateneum

Wiecie, to jest jedna z tych osób, które się lubi i podziwia, ale na pytanie "za co" nie potrafi się udzielić konkretnej odpowiedzi. Po prostu się ją lubi i podziwia i już. Może za to ciepło, które od niej bije. Może za talent. Może za wdzięk i wrodzoną klasę. A może po prostu za jakąś rolę, która tak utkwiła w pamięci. Nie wiem.

Wysłałam: 14.02.2013r. LOR, SASE, fotografia
Czekałam 3 miesiące i 23 dni.
Adres: Teatr Polski we Wrocławiu

Tę Panią pamiętam z zamierzchłych czasów, kiedy to jeszcze oglądałam polskie seriale i ogólnie pojęte wysypisko śmieci powszechnie zwane telewizją. Grała w Pewnej Stacji w Pewnym Serialu (ponoć obyczajowym) o niezbyt skomplikowanej fabule. I nie mam tu na myśli serialu z Panem-o-charakterystycznym-śmiechu. W każdym razie polubiłam ją. Telenowele nie oddają nawet pół procenta faktycznych umiejętności aktorskich, dlatego też bardzo chciałabym ją zobaczyć na deskach teatru. Z racji tego, że do Wrocławia jakoś zawsze mi nie po drodze, to chyba jeszcze trochę z tym poczekam...
To tyle. Na koniec chciałabym coś wtrącić. Marzenia się spełniają, tylko trzeba im w tym pomóc. Pamiętajcie.

Pozdrawiam
M.J.

14 komentarzy:

 1. Witaj :)
  Pogratulować !

  pozdrawiam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że już jesteś. :)
  Nikt chyba nie dziwi się takim nieobecnościom. Czerwiec to dość ciężki czas dla studentów, a jeśli coś oprócz tego zaprząta umysł człowieka to naturalne, że blog jest ostatnią sprawą, na jaką ma się ochotę.
  Jeśli możesz cieszyć się już wakacjami, to życzę Ci udanego wypoczynku. I oczywiście nadrobienia zaległości w pisaniu próśb. Mam nadzieję częściej zaglądać i czytać nowe notki.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też były 3 tygodnie posuchy, ale wczoraj 2 listy i wielka radość ;) Tylko że ja mam dużo autografów z wcześniejszych miesięcy i mam jeszcze dużo do opisania ;)
  Gratuluję świetnych podpisów ;)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty wracasz. Ja wracam. Jest fajnie. Tory. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)
  Dodałam Cię do listy blogów. Liczę na to samo :)

  http://autografy-kinga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. W końcu i my - studenci możemy odpocząć! :)
  U mnie także pusto... wszystko przez sesję!
  Ale może teraz będzie lepiej ;)
  Gratuluję zdobytych autografów!

  Pozdrawiam - Asia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, super, super! Nic tylko gratulować! U mnie dziś też nareszcie coś, bo już traciłam nadzieję :)

  OdpowiedzUsuń