Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych postach, podaj swój adres e-mail:

niedziela, 31 marca 2013

Hugh Grant, Zenon Laskowik

Nie, to nie żart. ;) Minęły dopiero cztery dni, a ja już dodaję nową notkę. No cóż, muszę nadrobić zaległości, których - nie ukrywam - trochę mi się uzbierało.
Dziękuję za tak liczny odzew, zarówno tu, w komentarzach, jak i w mailach. Przepraszam, że nie podałam Wam adresu do Pana Krajewskiego, ale mam nadzieję, że rozumiecie moje powody.
Co do mojego pytania o czytanie notek... hm, mam już pewien obraz sytuacji. ;)

Wysłałam: 23.02.2013r. LOR, SASE, 2 zdjęcia
Czekałam 12 dni, dostałam jedno podpisane zdjęcie.
Adres:
Underarm Services, Ltd.
Studio 2
42 Westbourne Grove
London W2 5SH
United Kingdom

Ojejku. "Love Actually" to jeden z moich ulubionych filmów (chociaż momentami można odczuć pewien dyskomfort żołądkowy od nadmiaru lukru), a Hugh był tam fantastyczny (chociaż aktor z niego, hm, dość średni). Oprócz tego miał kilka fajnych ról, chociażby w filmach o Bridget Jones czy "Rozważnej i romantycznej". Niestety na przestrzeni lat został zaszufladkowany do komedii romantycznych, a w innych rolach mógłby wypaść całkiem nieźle...
Czy ten podpis jest autentyczny? Nie wiem. Podejrzewam, że nie, ale pewności nie mam. Teraz jeszcze zauważyłam, że na zdjęciu ucięłam kawałek podpisu...

Wysłałam: 1.06.2012r.
Czekałam dziewięć miesięcy, dostałam podpisane zdjęcie, inne niż większość kolekcjonerów (z czego się cieszę, bo jest urocze).

Z dumą i radością obwieszczam, że najgenialniejszy duet polskiej sceny kabaretowej wszech czasów został skompletowany. Dla młodych, laików, lub po prostu "niewtajemniczonych" przypominam nazwę Kabaretu TEY. Nie wiem, co więcej mogłabym o nim napisać. Jej, ten facet jest legendą! Robił coś, za co spokojnie mógł pójść do paki na długie lata, a mimo to bezczelnie śmiał się do kamery. A ja razem z nim. Od kiedy pamiętam.Teraz jest solo i solo też jest dobry. W końcu ma talent.
PS Ostatnio rozbawił mnie opis autografu Pana Zenona na którymś z blogów: "(...) satyryk, listonosz (...)".Okej. Został jeszcze jeden dzień świąt, a ja nie złożyłam Wam życzeń. Z racji tego, że dobre jedzenie jest jedynym sensem świąt wszelakich, pragnę Wam właśnie tego życzyć: obżerajcie się! Nie liczcie kalorii, kilogramów i fałdek na brzuchu. Jedzcie, pijcie, radujcie się pełnym stołem. I pijcie dużo mięty.

Pozdrawiam
M.J.

12 komentarzy:

 1. Gratulacje ! Od Pana Zenona dostałam takie samo zdjęcie ;p Jak wysyłasz SASE to dajesz kupon IRC czy pieniądze ?

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję też mam autograf Pana Zenona

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;) Też życzę ci dużo mięty xD ;) a jak brzuch zaboli z jedzenia to dziurawiec, nic więcej do szczęścia nie potrzebne ;) A co do notek, ja zawsze czytam całe i są fajne i tyle ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć czołem chamie!

  Jak tam życie? Masz coś ws. naszej (mojej) konspiracji?

  ~dejw

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :D
  a co do listnosza, to jest tak w wikipedii haha :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję kolejnego powiększenia kolekcji. I mam kolejny dowód na to, że cierpliwość popłaca. Coś czuję, że się wiele nauczę dzięki kolekcjonerom autografów. Jejku, dzięki Twoim życzeniom czuję, że to co robię od kilku dni nie jest takie złe jak myślałam. Dziękuję Ci za te życzenia i... wzajemnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie odezwał się?

  Czy może się obraziłaś ? :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ok, czekam. Dziękuję Ci wieki majestacie. W środę idzie list. Potwierdzenie na stemplu.
  Podałaś stary czy nowy Emil?

  OdpowiedzUsuń
 9. dziesiąty!!!!!!!!!!!!!1111111111111
  zenek idzie z granatem na torach.
  tory.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczne autografy. Gratki !

  Zapraszam na nową notkę:
  Ireneusz Jeleń, Marcin Baszczyński, Jerzy Dudek, Adam Nawałka, Aleksander Kwiek, Tomasz Zahorski, Seweryn Gancarczyk, Łukasz Skorupski, Przemek Oziębała i Ołeksandr Szeweluchin

  Autografy-Kasjannny94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. gratulacje, swietny sukces. Zapraszam do siebie, dla mnie duzy sukces z serialu Przyjaciolek. http://kolekcja-podpisow.blogspot.fr/

  OdpowiedzUsuń